Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pomiarów i Oceny Produktów

Kanlux S.A.

  • Objazdowa 1, Radzionków
    Radzionków, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kanlux S.A.

Objazdowa 1

Radzionków

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja badań prototypów wyrobów elektrotechnicznych (oświetleniowych, elektroinstalacyjnych, itp.) pod kątem ich bezpieczeństwa, kompatybilności elektromagnetycznej oraz funkcjonalności;

  • Wykonywanie pomiarów wielkości elektrycznych i fotometrycznych oraz określanie parametrów funkcjonalnych badanych wyrobów;

  • Analiza poprawności konstrukcji oraz cech użytkowych badanych wyrobów, w tym układów elektronicznych w nich zawartych;

  • Sporządzanie zapisów z przeprowadzonych badań;

  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym lub elektronicznym (niezbędne);

  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi np. multimetrami cyfrowymi, miernikami mocy itp. (niezbędne);

  • Znajomość zagadnień elektrycznych i elektronicznych oraz metod pomiarowych wielkości fizycznych (geometrycznych, elektrycznych); znajomość zagadnień fotometrycznych będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office (Word, Excel);

  • Cechy osobowe – komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność analizy i wyciągania wniosków, wysoka motywacja i zaangażowanie, nastawienie na jakość, rozwój i myślenie innowacyjne;

  • Mile widziana znajomość norm oraz zasad oceny zgodności wyrobów (CE);

  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV;

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziana znajomość najnowszych technologii stosowanych w technice świetlnej (LED);

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży elektrycznej i oświetleniowej oraz znajomość wyrobów z branży i ich cech funkcjonalnych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w dużej i prężnie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Pakiet benefitów: karnety sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki, nauka języka angielskiego;

  • Motywacyjny system wynagradzania;

  • System szkoleń produktowych, podwyższających kompetencje;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Kanlux S.A.

Jesteśmy firmową rodziną. Dajemy Ci kompletne rozwiązania, które pomogą zrealizować Twoje marzenia. Pozwól się oczarować twórczą energią. Nam możesz zaufać.

Kanlux

więcej niż światło.

Przewiń do profilu firmy