Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pomiarów

TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE "ELEKTROWNIA - WSCHÓD" S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie zespołami pracowników kwalifikowanych (brygadami).

  • Montaż i sprawdzanie urządzeń i układów pomiarowo-rozliczeniowych energii elektrycznej łącznie z aparaturą i okablowaniem transmisji danych do systemów komputerowych.

  • Bieżący monitoring oraz rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie projektowania/realizacji/uruchomień i działania układów pomiarowych energii elektrycznej, zdalnych transmisji danych z układów pomiarowych.

  • Kontrola oraz obsługa liczników energii elektrycznej wchodzących w skład układów rozliczeniowo-pomiarowych.

  • Odczyt liczników energii elektrycznej oraz agregacja danych rozliczeniowych i bilansowych

  • Tworzenie grafików godzinowych pod potrzeby rozliczenia runku bilansującego.

  • Realizacja zadań związanych z reklamacjami, serwisem urządzeń pomiarowych.

  • Nadzór nad potrzebami w zakresie gospodarki układów pomiarowych, liczników energii elektrycznej, elementów składowych układów pomiarowych/bilansujących, elementów składowych transmisji danych i kart SIM.

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej.

  • Koordynowanie prac pomiędzy komórkami organizacyjnymi TIEW S.A. i odbiorcami.

  • Obsługa systemów komputerowych pomiarowych.

  • Konfiguracja systemu udostępniającego dane pomiarowe pod potrzeby rozliczeń rynku energii elektrycznej.

  • Sprawdzenie kompletności pozyskanych i udostępnionych danych pomiarowych oraz codzienne sprawdzanie poprawności udostępnianych danych pomiarowych. W razie stwierdzenia nieprawidłowości bądź braków pozyskanych danych pomiarowych ich ponowne pozyskanie i udostepnienie.

  • Stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe elektryczne inżynierskie (elektrotechnika, elektroenergetyka, energetyka),

  • Minimum 3 lata doświadczenia przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych lub telekomunikacyjnych w branży elektroenergetycznej.

  • Wiedza specjalistyczna z zakresu funkcjonowania systemów elektroenergetycznych i urządzeń telekomunikacyjnych

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z układami pomiarowymi energii elektrycznej oraz telekomunikacją i transmisja danych.

  • Świadectwo kwalifikacyjne E do wykonywania prac na stanowisku eksploatacji w zakresie Grupa 1 pkt. 2, 3, 4, 7, 10. Gotowość do uzyskania świadectw kwalifikacyjnych D do wykonywania prac na stanowisku dozoru w zakresie Grupa 1 pkt. 2, 3, 4, 7, 10 w terminie do 3-miesiecy od zatrudnienia oraz rozszerzenia świadectw kwalifikacyjnych E i D Grupa 1 o pkt 1 i 9.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Pełny wymiar czasu pracy.

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych , Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej oraz preferencyjną ofertę ubezpieczeniową na życie.

  • Rozwój zawodowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • korzystne warunki finansowe.

O nas

Przewidywany termin zatrudnienia: Wrzesień 2021 r.

Miejsce pracy – Lublin.

W przypadku doświadczenia na podobnym stanowisku oraz wysokich kwalifikacjach zawodowych istniej możliwość zatrudnienia na stanowisku Starszy Specjalista ds. Pomiarów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Aplikacji (CV, list motywacyjny) przez portal, bądź listownie na adres Spółki:

Towarzystwo Inwestycyjne „Elektrownia Wschód” S.A.

ul. Frezerów 13, 20-209 Lublin,

w tytule wiadomości wpisując „ Starszy Specjalista / Specjalista ds. Pomiarów”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Cechy osobowościowe

  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznych (schematów obwodów wtórnych, pomiarowych)

  • Sumienność, dokładność

  • Zaangażowanie w pracę.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy.

  • Zdolność analitycznego myślenia.

  • Wysoka kultura osobista

  • komunikatywność

  • Kreatywność

  • Samodzielność w działaniu

  • Dyspozycyjność