Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. pomiarów na stanowiskach pracy - Technik laborant

Labor Job Sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem firma Labor Job Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie poszukuje kandydatów na stanowisko

Główny zakres obowiązków:

  • Wykonywanie pomiarów czynników fizycznych oraz pobieranie próbek w środowisku pracy,
  • obsługa urządzeń będących na wyposażeniu laboratorium,
  • walidacja metod badawczych,
  • prowadzenie dokumentacji w ramach prowadzonych prac oraz jej archiwizacja zgodnie z zasadami zawartymi w wewnętrznych procedurach i instrukcjach,
  • przygotowywanie projektów sprawozdań z badań,
  • współpraca i obsługa klientów laboratorium.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub zakresie obowiązków,
  • wykształcenie minimum średnie/wyższe techniczne,
  • prawo jazdy kat. B (wyjazdy służbowe),
  • znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację celów,
  • sumienność, dokładność, wysoka precyzja i samokontrola przy wykonywanych czynnościach,
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • dostęp do pakietu szkoleń,
  • możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę w pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne