Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. pomiarów PEM

KRUPA SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

7 000–10 000
brutto / mies.
  • Otwock
    Otwock, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów PEM dla celów ochrony środowiska i BHP
  • Przygotowywanie planów i harmonogramów pomiarów
  • Obsługa urządzeń pomiarowych i kontrola poprawności ich działania
  • Monitorowanie i kontrola prac testowych
  • Przygotowanie oraz opracowanie sprawozdań z pomiarów PEM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy w zakresie nowych technologii
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu systemów telefonii komórkowej
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Brak lęku wysokości i lęku przestrzeni
  • Aktywne prawo jazdy kat.B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Auto służbowe 24/7
  • Kompleksowe szkolenie
  • Zdobycie wiedzy z nowych technologii telekomunikacyjnych
  • Możliwość poszerzania doświadczenia w testach systemów telekomunikacyjnych
  • Prace bezpośrednio z miejsca zamieszkania
  • Pracę w dobrej atmosferze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Długofalową współpracę opartą o wzajemne zaufanie i zdrowy rozsądek
  • Indywidualne podejście do potrzeb rozwojowych i szkoleniowych

O nas

Podstawowym zakresem działalności firmy Krupa Systems (dawniej Open Investments) jest kompleksowa realizacja inwestycji, w szczególności obiektów telekomunikacyjnych dla operatorów komórkowych. Obecnie uczestniczymy w projekcie rozbudowy sieci telefonii komórkowej PLAY.

Stanowisko specjalista ds. pomiarów PEM to praca w młodym zespole, który wspiera projekty budowy oraz modernizacji stacji bazowych u operatora sieci telefonii komórkowej PLAY. Praca na tym stanowisku pozwoli Ci zdobyć doświadczenie oraz poszerzyć wiedzę z systemów telekomunikacyjnych. Poszukujemy osoby na pełny etat (w przypadku zatrudnienia studentów dopuszczamy ulgi w czasie pracy - wprowadzając elastyczny grafik pracy). Praca ma charakter wyjazdowy i wiąże się z codziennymi wyjazdami na ternie woj. mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, podlaskiego i łódzkiego.

Specjalista ds. pomiarów PEM, Otwock