Specjalista ds. pomiarów środowiskowych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 27.06.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 27.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMIPRO sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku zajmować się będzie pomiarami emisji zanieczyszczeń do powietrza z instalacji przemysłowych i obsługą analizatorów gazów. Praca na tym stanowisku wiąże się z wyjazdami służbowymi (wyjazdy kilkudniowe na terenie całej Polski).

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne
    • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
    • wiedza ogólna z zakresu procesów chemicznych i fizycznych
    • zdolności manualne i techniczne
    • zaangażowanie, dokładność, samodzileność, odpowiedzialność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • intensywne szkolenia
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • możliwość poznania specyfiki pracy w laboratorium akredytowanym
    • możliwość korzystania z doświadczenia naszego personelu
    • przyjazną atmosferę pracy
    • ubezpieczenie grupowe
    • pakiet sportowy

    Więcej informacji o firmie na stronie www.emipro.eu

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku do aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).