Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Pomocy Publicznej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atende Software Sp. z o.o. jest spółką z grupy kapitałowej Atende S.A., odpowiedzialną za rozwój oprogramowania przeznaczonego dla rynku multimedialnego, telekomunikacyjnego i nowoczesnej energetyki (Smart Grid). Firma w związku z realizacją innowacyjnego systemu do zarządzania klastrami energii poszukuje osoby na stanowisko:

    Dział Rozwiązań Smart Grid
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: SPP/11/2018

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za

    • Wsparcie zespołu w zakresie rozliczania i nadzoru nad wykonaniem warunków umowy o dofinansowanie w ramach realizowanych w Spółce projektów dofinansowanych ze środków publicznych
    • Monitorowanie prac związanych z tworzeniem dokumentacji programowej i konkursowej w ramach realizowanych projektów
    • Monitorowanie podejmowanych przez Spółkę działań związanych z pozyskiwaniem środków publicznych na projekty badawczo-rozwojowe i innowacyjne
    • Przygotowywanie raportów z wykorzystania pozyskanych funduszy.
    Wymagania:
    • Minimum 1 rok doświadczenia w pozyskiwaniu i/lub rozliczaniu dofinansowania ze środków publicznych, w tym środków z funduszy Unii Europejskiej
    • Biegła obsługa MS Office (w szczególności Word i Excel)
    • Wiedza w zakresie finansowania i rozliczania projektów badawczo-rozwojowych i innowacyjnych
    • Wiedza ogólna na temat zamówień publicznych
    • Wykształcenie o profilu ekonomia, finanse, administracja, prawo lub adekwatne doświadczenie
    • Kreatywność, otwartość i zdolność szybkiego uczenia
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, pozwalającym na rozumienie i pisanie dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w przełomowym projekcie informatycznym dla polskiej  branży energetycznej
    • Pracę w innowacyjnej firmie, dynamicznie rozwijającej się na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowaną kartę sportową i dofinansowane zajęcia językowe
    • Przyjazną atmosferę i pracę w kilkuosobowych zespołach.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

    Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych".