Oferta pracy

Specjalista ds. Pomp Ciepła

Foton Technik Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Klientem

  • Weryfikacja możliwości montażowych oraz dobór odpowiedniej pompy ciepła

  • Przygotowanie w oparciu o dostępne informacje oferty dedykowanej potrzebom Klienta

  • Współpraca z innymi działami w firmie (Projektowy, Realizacja Pomp Ciepła, Audytorzy)

  • Współpraca z kontrahentami (ekipy montażowe, dostawcy)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (OZE, Instalacje grzewcze, hydrauliczne, HVAC)

  • Posiadanie podstawowej wiedzy na temat hydrauliki

  • Znajomość obszaru pomp ciepła - czym jest i jak działa (mile widziane doświadczenie praktyczne)

  • Znajomość branży grzewczej

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Kreatywność

  • Umiejętność łączenia pracy za biurkiem z pracą w terenie

  • Chęć bycia częścią innowacyjnej branży i brania czynnego udziału w rozwoju rynku

To oferujemy

  • System szkoleń branżowych i personalnych

  • Wsparcie techniczne na każdym etapie obsługi Klienta

  • Stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Przyjacielską atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie (zależne od wyniku)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • samochód, laptop, tablet, komórka