Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pomp Ciepła / Serwisant

Soltec sp. z o.o. sp. k.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie wykonania instalacji pomp ciepła, instalacji hydraulicznych

  • rozpatrywanie zgłoszeń serwisowych i zdalnej pomocy w diagnostyce błędów instalacyjnych

  • bezpośrednie lub zdalne rozwiązywanie problemów pomontażowych pomp ciepła z ekipami instalacyjnymi

  • przeprowadzanie diagnoz usterek i błędów instalacyjnych

  • gotowość do wyjazdów na inspekcje poprawności wykonania instalacji oraz pierwszych uruchomień pomp ciepła

  • doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej mocy pompy ciepła

  • czytanie i tworzenie schematów instalacji hydraulicznych w tym buforów C.O., zasobników C.W.U, instalacji grzewczych

  • przygotowanie i obsługa dokumentacji związanej z realizacją zgłoszeń serwisowych i gwarancyjnych

  • przeprowadzanie instruktaży użytkowników pomp ciepł

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat posiada:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w serwisie lub jako instalator pomp ciepła takich marek jak: Kaisai, Midea, Rotenso, Hyundai, Netsu, Atlantic

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, wod-kan, automatyka)

  • praktyczną znajomość i umiejętność wykonywania instalacji hydraulicznych C.O. + C.W.U.

  • świadomość możliwych wyjazdów serwisowych, autoryzacji montaży, pierwszych uruchomień

  • wysoką kulturę osobistą i cierpliwość pomagającą odpowiadać na częste pytania klientów

  • umiejętność tłumaczenia i jasnego przekładania języka technicznego

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe o profilu zgodnym z zakresem obowiązków

  • uprawnienia SEP E+D, F-gaz, dozór G1, G2, G3

  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia

  • stacjonarne miejsce pracy, z dostępem do całej infrastruktury technicznej, sprzętów i tworzonych stanowisk serwisowych

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Co dostajesz w zamian:

  • zmianę swojego dotychczasowego profilu zawodowego i przejście na poziom eksperta praktyka

  • rozwój zawodowy i możliwość budowania własnego zespołu wsparcia serwisowego

  • możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe

  • dostęp do nowych technologii OZE

  • pracę w siedzibie firmy z dobrym dojazdem

  • zawsze smaczną i aromatyczną kawę lub herbatę w przyjacielskiej atmosferze pracy

W związku z szybkim rozwojem Firmy, aktualnie poszukujemy osoby / osób na stanowisko Specjalisty ds. Pomp Ciepła / Serwisanta w Segmencie Pomp Ciepła.

Przewiń do profilu firmy