Oferta pracy

Specjalista ds. Porfolio

Polpharma S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku produktów w poszczególnych kategoriach terapeutycznych, w tym praca nad danymi sprzedażowymi na poszczególnych rynkach

  • Przygotowanie jakościowych uzasadnień biznesowych, w tym pełnej oceny medycznej i strategicznej we współpracy z poszczególnymi Działami organizacji

  • Koordynacja komunikacji w odniesieniu do nominacji nowych projektów rozwojowych, monitorowanie i raportowanie postępów

  • Przygotowanie prezentacji i jej rekomendacja na spotkania ogólnofirmowe dotyczące nowych produktów lub projektów

  • Praca w grupach projektowych dotyczących definiowania nowatorskich strategii rozwoju portfela

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane: medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne bądź ekonomiczne pod warunkiem doświadczenia w obszarach portfolio)

  • Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office w szczególności program Excel (praca z dużą ilością danych: ich analiza, weryfikacja, zestawienie, raportowanie itp.)

  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność prezentacji wcześniej przygotowanych danych

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • Jesteś kreatywny, skrupulatny i samodzielny

  • Lubisz pracę zespołową

  • Znasz Prawo Farmaceutyczne oraz procesy wdrażania produktu do obrotu (mile widziane)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Punkty za przyjazd do pracy rowerem

  • Dodatkowy 1 dzień urlopu - Święto Polpharmy

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkania rekrutacyjne

4

Podjęcie decyzji

Polpharma S.A.

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.

Przewiń do profilu firmy