Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. portali rezerwacyjnych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteś zainteresowany nielimitowanym potencjałem zarobkowym?
    Masz pozytywne nastawienie do życia i niebywałą lekkość w nawiązywaniu kontaktów? Dołącz do naszego zespołu!

    W związku z rozwojem firmy pilnie poszukujemy osób na stanowisko
    Specjalisty ds. portali rezerwacyjnych
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków specjalisty ds. portali rezerwacyjnych:

    • współpraca z portalami rezerwacyjnymi (np. booking.com, airbnb)
    • codzienna zmiana cen na portalach
    • zarządzanie treścią ofert na portalach internetowych
    • kontrolowanie bieżącego stanu obłożenia apartamentów i odpowiednie sterowanie dostępnością na portalach rezerwacyjnych
    • ustalanie cen i promocji
    • analiza potencjału rynku
    • marketing mailowy
    • negocjacje i kontakty z kluczowymi klientami
    • nadzór nad recepcją
    • aktualizacja strony internetowej firmy i facebooka
    kreska

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
    • płynna znajomość angielskiego
    • znajomość hotelowych programów rezerwacyjnych i systemów internetowych,booking, expedia, hotelbeds, itp.
    • zdolności analityczne
    • znajomość MS Office./ Excel
    • znajomość extranetów hotelowych oraz rynku agentów turystyki przyjazdowej
    • wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
    • umiejętność współpracy z recepcją hotelową
    • wysoka kultura osobista
    kreska

    Oferujemy:

    • stałą pensję
    • premie uznaniowe
    • perspektywy awansu

    Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj".

    bottom