Oferta pracy

Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta Direct

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

(nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)

Twoje zadania:

  • telefoniczna i mailowa obsługa Klienta LINK4
  • wprowadzanie zmian w polisach naszych Klientów
  • obsługa i rozpatrywanie zgłoszeń Klientów
  • realizacja celów jakościowych i sprzedażowych

Wystarczy, że:

  • masz dobre umiejętności komunikacyjne
  • jesteś nastawiony/a na cel i jego realizację
  • chcesz poszerzać swoją wiedzę w obszarze ubezpieczeń i zdobywać doświadczenie w obsłudze Klienta
  • posiadasz wykształcenie min. średnie
  • jesteś gotowy do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 (pracujemy 8 godzin dziennie)

My zapewniamy Ci:

  • uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • podstawę oraz system prowizyjny, wynagrodzenie za każdą sprzedaną polisę
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, skorzystania z karty MultiSport - Benefit System (zajęcia sportowe - siłownia, fitness, basen), liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie wstępne: na miesięcznym szkoleniu przekażemy Ci wiedzę i doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Twój link do kariery!

Zobacz jak w LINK4 praca spotyka się z pasją:

Ogłoszenie archiwalne