Oferta pracy

Specjalista ds. postępowań przetargowych

Diuna Language ServicesO firmie

Rekrutacja zdalna

Diuna Language Services

Słowicza 33

Warszawa

Poszukujemy Specjalisty ds. postępowań przetargowych w biurze tłumaczeń.
Zadania:
  • analiza rynku pod kątem nowych ogłoszeń o postępowaniach przetargowych
  • dbanie o aktualność dokumentów firmowych niezbędnych w ofertowaniu
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • monitorowanie wyników postępowań
  • koordynowanie realizacji zadań przetargowych
  • rozliczanie projektu
Oczekiwania:
  • dobra organizacja pracy oraz wysoki poziom zaangażowania
  • język angielski na poziomie C1 lub wyższym
  • umiejętność czytania i interpretowania dokumentów, aktów prawnych, ustaw i rozporządzeń
  • rzetelność i odpowiedzialność
  • doświadczenie w obszarze postępowań przetargowych
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w branży tłumaczeń
  • mile widziane doświadczenie w przetargach międzynarodowych
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej i na część etatu
  • Pracę w renomowanej firmie, wśród pracowników nastawionych na realizację misji firmy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Ewentualne bonusy i premie uznaniowe
  • Realny wpływ na działanie firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli więc jesteś multi-zadaniowym ninją, dynamicznym i potrafiącym samodzielnie inicjować usprawnienia w otaczającej Cię rzeczywistości, aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy