Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. postępowań przetargowych

Falck Medycyna Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie informacji na temat przetargów, śledzenie najnowszych ogłoszeń przetargowych;

  • Przygotowanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji niezbędnej do udziału w przetargach;

  • Terminowe składanie ofert – dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przetargowej oraz jej późniejszą archiwizację;

  • Przeprowadzanie analizy rynku usług medycznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zamówień publicznych (preferowane: świadczenia /usługi medyczne);

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość ustawy “Prawo zamówień publicznych”;

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia;

  • Benefity pracownicze (karta sportowa i abonament medyczny, ubezpieczenie grupowe);

  • Kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach.

Falck Medycyna Sp. z o.o.

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do naszego Działu Handlowego poszukujemy: Specjalisty ds. postępowań przetargowych.

Przewiń do profilu firmy