Specjalista ds. postprodukcji

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-29
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-06-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Jeśli jesteś osobą twórczą, myślącą nieszablonowo i zainteresowaną pracą związaną z filmem - dołącz do naszego działu video. Stworzymy przestrzeń do realizacji Twoich pomysłów i rozwoju zawodowego!

    Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

    • realizacja filmów produktowych TME;
    • odpowiedzialność za montaż i obróbkę video;
    • obsługę administracyjną video.

    Oczekujemy:

    • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • bardzo dobrej znajomości programów After Effects, Audition, Premiere Pro lub DaVinci (praca w środowisku Windows);
    • umiejętności pracy w oparciu o założenia projektu (scenariusz, storyboard);
    • umiejętności konsekwentnego stosowania elementów identyfikacji wizualnej;
    • terminowości i szybkości pracy.

    Mile widziane:

    • portfolio;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Szkolenia i kursy językowe
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Integracje
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Karty sportowe
    • Kasę zapomogową
    • Wczasy pod gruszą
    • sekcje zainteresowań
    • Sekcje sportowe
    • Parking dla rowerów
    • Dofinansowania do posiłków
    • Świeże owoce i jogurty
    • i o wiele więcej
    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

    W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.