Oferta pracy

Specjalista ds. Power BI

Adamed Pharma S.A. O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • AAS

  • DAX

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie modeli analitycznych w oparciu o Tabular Model (AAS) w celu późniejszego tworzenia raportów.

  • Budowanie procedur zasilających model danych (T-SQL)

  • Analizowanie wymagań biznesowych i przekładanie ich na dostarczane rozwiązania Power BI

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie

  • 1 - 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość MS SQL, Tabular Model (AAS), DAX,

  • Umiejętność interpretowania wymagań biznesowych w celu ich późniejszej interpretacji,

  • Mile widziane doświadczenie komercyjne w zakresie Power BI,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,

  • Znajomość środowiska i usług Azure będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne