Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Power BI

Adamed Pharma S.A.O firmie

Adamed Pharma S.A.

Mariana Adamkiewicza 6A

Pieńków (pow. nowodworski)

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • Tabular Model

  • DAX

Mile widziane

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie dedykowanych rozwiązań Power BI dla klienta wewnętrznego,
  • Analizowanie wymagań biznesowych i przekładanie ich na dostarczane rozwiązania Power BI,
  • Projektowanie modeli analitycznych w oparciu o Tabular Model w celu późniejszego tworzenia raportów.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość MS SQL, Tabular Model, DAX,
  • Umiejętność interpretowania wymagań biznesowych w celu ich późniejszej interpretacji,
  • Wiedza z obszaru BI,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  • Znajomość środowiska i usług Azure będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
  • Kafeterię szkoleń
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
  • Zorganizowany transport do pracy lub parking
  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. Power BI, Mariana Adamkiewicza 6A, Pieńków (pow. nowodworski)