Oferta pracy

Specjalista ds. Power BI w dziale BPO International

Rödl & Partner

Mogilska 43

Grzegórzki

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie dedykowanych rozwiązań Power BI dla kilkunastu biur firmy zlokalizowanych na całym świecie

  • projektowanie modeli analitycznych w celu późniejszego tworzenia raportów, zestawień

  • analizowanie wymagań biznesowych i przekładanie ich na dostarczane rozwiązania Power BI.

  • współpraca z przedstawicielami innych działów firmy

  • konsultowanie problemów oraz wdrażanie usprawnień w wewnętrznych działach firmy

  • rozwiązywanie błędów systemowych

  • zarządzanie aplikacjami wewnętrznymi i prawami dostępu

  • dbanie o spójność danych w systemach

Nasze wymagania

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu

To oferujemy

  • pracę w kameralnym zespole zajmującym się wsparciem pracowników firmy na całym świecie we

  • wdrażaniu narzędzi optymalizacyjnych

  • możliwość poznania i wdrażania w codziennej pracy metodologii lean management

  • partnerską atmosferę pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, możliwość przystąpienia do

  • ubezpieczenia grupowego

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ponad 25-letniej tradycji na polskim

  • rynku

  • dodatkowe dwa dni wolne w roku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • dwa dni w roku dodatkowo wolne

  • system kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm doradztwa podatkowego, prawnego, księgowych i audytorskich.

W naszej Organizacji wiemy jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

Przewiń do profilu firmy