Specjalista ds. Pozycjonowania - SEO (stacjonarnie / zdalnie)

  • Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Olecko, Działdowo, Pisz, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Morąg, Nidzica, Gołdap, Pasłęk, Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa, Orneta, Olsztynek, Barczewo, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 05.11.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 05.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Specjalista ds. Pozycjonowania - SEO
    Jeżeli masz za sobą doświadczenie w branży SEO, możesz się pochwalić bardzo dobrymi wynikami swojej pracy, jesteś zdolny i ambitny, każdy kolejny projekt seo jest dla Ciebie wyzwaniem któremu chętnie stawisz czoło - czas abyśmy się poznali.

    W firmie WEBISO będziesz miał okazję pracować przy ciekawych projektach, zdobywając doświadczenie i pogłębiając swoje umiejętności.

    Zadania realizowane na tym stanowisku:

    • Realizacja kampanii SEO dla naszych klientów
    • Tworzenie audytów SEO i proponowanie zmian
    • Pozyskiwanie linków
    • Tworzenie wartościowej treści na potrzeby SEO

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z projektami SEO
    • Bardzo dobra znajomość zasad optymalizacji SEO
    • Bardzo dobra znajomość zasad pozycjonowania
    • Znajomość narzędzi wspomagających pozycjonowanie (fajnie jak napiszesz nam na czym pracowałeś)
    • Pomysłowość i świeże podejście do zagadnień SEO
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, również freelancerskim (mile widziane portfolio)
    • Doświadczeni SEO w E-commerce
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z trudnymi frazami
    • Mile widziana podstawowa znajomość HTML/CSS umożliwiająca zmiany w kodzie czy postawienie prostej strony
    • Mile widziane doświadczenie SEO w indeksach zagranicznych (m.in. DE, UK, USA)
    • Skuteczność prowadzonych działań - liczą się efekty

    Oferujemy:

    • Praca na pełen etat (biuro w Krakowie) lub zdalnie (do wyboru)
    • Elastyczne godziny pracy (istnieje możliwość dopasowania)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Wyzwania w pracy nad ciekawymi projektami
    • Dostęp do narzędzi SEO wspomagających pracę
    • Miłą, swobodną atmosferę w pracy
    • Wyjścia firmowe
    Miejsce odbywania pracy: Praca zdalna

    Pakiet Webiso

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.