Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskania Klienta Biznesowego

Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż prądu, gazu, a także innych innowacyjnych produktów firmy, które w 96% pochodzą z odnawialnych źródeł energii

  • umawianie i odbywanie spotkań z małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami na terenie podległego obszaru

  • raportowanie swoich aktywności w CRM

  • stałe podnoszenie swoich umiejętności sprzedażowych oraz śledzenie trendów na rynku zielonej energii w Polsce i na Świecie

  • edukacja naszych Klientów i zmienianie świata na lepszy i bardziej zielony :)

Nasze wymagania

  • ochrona środowiska jest dla Ciebie ważna i chcesz razem z Nami zmieniać nawyki naszych Klientów, pokazując im nowe, ekologiczne rozwiązania

  • lubisz rozwiązywać problemy Klientów i dostarczać im to czego potrzebują

  • masz doświadczenie w sprzedaży B2B (rynek SME mile widziany)

  • spotkania z Klientami w terenie (80%) są dla Ciebie ważniejsze i ciekawsze niż praca za biurkiem (20%)

  • potrafisz zainteresować Klienta sobą, swoim produktem, a także umówić spotkanie przez telefon

  • jesteś graczem zespołowym, chętnie dzielisz się wiedzą i wspierasz swoich kolegów z organizacji

  • odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków ale nie zapominasz, że poczucie humoru jest w pracy bardzo ważne 😀

  • w rozmowach z Klientami Jesteś twardy i przekonujący ale respektujesz, że Klient ma prawo do "NIE"

To oferujemy

  • przyjemny do sprzedaży produkt, który realnie rozwiązuje problemy Klientów, a także pomaga chronić środowisko

  • fajną atmosferę oraz team working

  • pełne wsparcie na każdym etapie współpracy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie prowizje za realizację celów sprzedażowych

  • niezbędne narzędzia, takie jak: telefon, tablet

  • benefity, takie jak Karta Multi Sport oraz ubezpieczenie medyczne

  • ciekawe szkolenia i stałe podnoszenie swoich umiejętności

  • dobrą "energię" całej Organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • szkolenia i nauka języków obcych

Jesteśmy liderem w obszarze czystej energii.

Dostarczamy klientom energię elektryczną, gaz, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystszego świata. Zatrudniamy około 9 000 profesjonalistów w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Rosji, Polsce i Indiach, a 62% energii elektrycznej wytwarzamy bez emisji CO2. W 2016 roku nasze łączne przychody wyniosły 3,6 mld EUR. Akcje Fortum notowane są na giełdzie NASDAQ w Helsinkach.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz osiągnąć sukces finansowy i rozwinąć karierę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty – zapraszamy do naszego zespołu!

Dołącz do teamu najlepszych specjalistów w branży!