Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pozyskiwana gruntów (farmy fotowoltaiczne)

PHOTON ENERGY POLSKA sp. z o.o.

10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie gruntów pod farmy fotowoltaiczne,

  • Prowadzenie lokalnych działań marketingowych w celu nawiązania kontaktów z właścicielami nieruchomości,

  • Wizyty terenowe i prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji,

  • Uczestnictwo w negocjacjach (umów dzierżawy lub zakupu gruntów),

  • Wsparcie w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności interpersonalne,

  • Wysoka motywacja do pracy na samodzielnym stanowisku,

  • Doświadczenie w pracy terenowej,

  • Obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania, również w pracy zdalnej,

  • Doświadczenie w negocjacjach,

  • Znajomość komputera (MS Office),

  • Własny samochód oraz komputer z dostępem do Internetu,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • Pozytywne nastawienie do pracy,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży pośrednictwa nieruchomości,

  • Znajomość elektronicznych platform mapowych (Geoportal),

  • Doświadczenie w branży energetycznej,

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje wielkopowierzchniowe (magazyny) i/lub telekomunikacyjne,

  • Znajomość branży rolniczej (maszyny, nawozy, produkty dla rolnictwa, doradztwo dla rolnictwa, prowadzenie spisów rolnych, etc.).

To oferujemy

  • Perspektywiczną pracę w międzynarodowym, przyjaznym środowisku,

  • Dedykowany program szkoleniowy w zakresie fotowoltaiki,

  • Pełne wsparcie trenera w osiąganiu celów biznesowych,

  • Kontrakt B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (10.000 – 20.000 PLN miesięcznie),

  • Zwrot kosztów (kilometrówka, podróże, Internet, telefon, etc.).

  • Benefity

  • zgrany zespół i miła atmosfera

PHOTON ENERGY to globalna firma zajmująca się rozwiązaniami i usługami w zakresie energii słonecznej. Nasz model biznesowy obejmuje cały cykl życia elektrowni fotowoltaicznej, tj. od zabezpieczenia gruntu, przez rozwój projektu, budowę i finansowanie, aż po obsługę i usługi serwisowe świadczone również na rzecz podmiotów trzecich. Nasze biura w Polsce zlokalizowane są w Warszawie i w Łodzi, a siedziba główna znajduje się w Amsterdamie. Ponadto prowadzimy działalność w Australii, Czechach, Peru, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii i na Węgrzech. Od momentu powstania w 2008 roku zbudowaliśmy i uruchomiliśmy elektrownie słoneczne o mocy 80 MWp, a w ramach usług serwisowych zapewniamy obsługę i utrzymanie ruchu instalacji PV na całym świecie o łącznej mocy ponad 310 MWp.

DLACZEGO MY? Realizujemy projekty inwestycyjne w branży OZE zmieniające oblicze kraju. Nasz zespół składa się z ludzi nastawionych na sukces poprzez samodzielność w działaniu oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy, ceniących rozwój i naukę oraz pracę w dążeniu do jasno wytyczonego celu. Działamy na całym świecie, dzieląc się doświadczeniami.

JAK TO ROBIMY? Pracujemy metodą zespołów projektowych, a współpraca jest podstawą naszego działania. Poszukujemy ludzi nastawionych, na realizację własnych celów poprzez wspieranie członków swojego zespołu. Uczenie się i poszerzanie wiedzy jest dla nas wielką wartością.

CO OFERUJEMY? Dajemy możliwość realizacji dużych projektów inwestycyjnych, dzielimy się wiedzą, pracujemy w przyjaznym, wspierającym otoczeniu. Chcemy, by nasi pracownicy swoimi działaniami i pomysłami budowali struktury firmy. Zapewniamy elastyczność oraz możliwość rozwijania swoich zawodowych pasji.

Przewiń do profilu firmy