Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. pozyskiwania Dostawców i obsługi transakcji detalicznych

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IKB Leasing Polska Sp. z o.o. z powodzeniem na polskim rynku od 1999 roku. Należymy do grupy IKB Leasing, mającej ponad 40 letnie doświadczenie w finansowaniu maszyn i urządzeń. Jako spółka należąca do IKB Deutsche Industriebank korzystamy z doświadczeń koncernu bankowego w finansowaniu przedsiębiorstw. Dzięki przynależności do tej grupy mamy dostęp zarówno do polskich jak i międzynarodowych rynków kapitałowych. Spółki Grupy IKB Leasing działają w Niemczach, Austrii, Czechach, Słowacji, Rumunii, Rosji, we Francji i na Węgrzech. Dzięki temu działamy szybciej, efektywniej i z korzyścią dla naszych międzynarodowych klientów.

    W obliczu zmian i potrzeby rozwoju dodatkowego kanału sprzedaży,
    obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalisty ds. pozyskiwania Dostawców i obsługi transakcji detalicznych (do 50 tys. PLN)
    Miejsce pracy: teren całego kraju

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie oraz obsługa Dostawców w segmencie transakcji detalicznych
    • sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych
    • budowanie trwałych relacji z Dostawcami
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • uczestnictwo w procesie tworzenia rozwiązań procesowych i produktowych wewnątrz organizacji
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych/leasingowych
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu dostawców z segmentu E-commerce, sprzedaży internetowej i stacjonarnej dóbr konsumpcyjnych dla biznesu
    • wiedza z zakresu sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z Dostawcami
    • umiejętność efektywnego planowania działań handlowych i analizy potrzeb Klienta
    • skuteczności w realizacji wyznaczonych celów
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznym i zorientowanym zadaniowo zespole
    • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych
    • możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w tworzeniu i uruchomieniu nowego kanału sprzedaży
    • niezbędne narzędzia: samochód, telefon komórkowy, laptop
    • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.