Specjalista ds. pozyskiwania Dostawców i obsługi transakcji detalicznych

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 27.11.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 27.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IKB Leasing Polska Sp. z o.o. z powodzeniem na polskim rynku od 1999 roku. Należymy do grupy IKB Leasing, mającej ponad 40 letnie doświadczenie w finansowaniu maszyn i urządzeń. Jako spółka należąca do IKB Deutsche Industriebank korzystamy z doświadczeń koncernu bankowego w finansowaniu przedsiębiorstw. Dzięki przynależności do tej grupy mamy dostęp zarówno do polskich jak i międzynarodowych rynków kapitałowych. Spółki Grupy IKB Leasing działają w Niemczach, Austrii, Czechach, Słowacji, Rumunii, Rosji, we Francji i na Węgrzech. Dzięki temu działamy szybciej, efektywniej i z korzyścią dla naszych międzynarodowych klientów.

W obliczu zmian i potrzeby rozwoju dodatkowego kanału sprzedaży,
obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. pozyskiwania Dostawców i obsługi transakcji detalicznych (do 50 tys. PLN)
Miejsce pracy: teren całego kraju

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługa Dostawców w segmencie transakcji detalicznych
  • sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych
  • budowanie trwałych relacji z Dostawcami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • uczestnictwo w procesie tworzenia rozwiązań procesowych i produktowych wewnątrz organizacji
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych/leasingowych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu dostawców z segmentu E-commerce, sprzedaży internetowej i stacjonarnej dóbr konsumpcyjnych dla biznesu
  • wiedza z zakresu sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z Dostawcami
  • umiejętność efektywnego planowania działań handlowych i analizy potrzeb Klienta
  • skuteczności w realizacji wyznaczonych celów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i zorientowanym zadaniowo zespole
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w tworzeniu i uruchomieniu nowego kanału sprzedaży
  • niezbędne narzędzia: samochód, telefon komórkowy, laptop
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się