Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskiwania Finansowania

SEEDILON sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie oraz analiza krajowych oraz regionalnych programów operacyjnych, przygotowanie dokumentów niezbędnych w procedurze pozyskiwania dotacji

  • Bieżąca analiza działań oraz szans wniosków pod kątem otrzymania finansowania

  • Przeprowadzanie niezbędnych analiz na potrzeby przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu związanych z Nową Perspektywą Finansową Unii Europejskiej

  • Przygotowywanie koncepcji projektu, wszelkiej dokumentacji związanej z projektem oraz wniosku aplikacyjnego o dofinansowanie

  • Monitorowanie procesu oceny wniosku

  • Realizacja niezbędnych działań na etapie wniosku aplikacyjnego, procesu negocjacji, odwołań

  • Kontakt z klientem oraz instytucją finansującą

  • Kontrola budżetu projektów

  • Wsparcie przy rozliczaniu pozyskanego dofinansowania

Nasze wymagania

  • Absolwent kierunku ekonomicznego (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość etc.)

  • Doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dotacje unijne oraz pozostałe finansowania

  • Znajomość zasad oraz procedur pozyskiwania dotacji

  • Znajomość podstawowych aktów prawnych, zasad i wytycznych związanych z pozyskiwaniem finansowań

  • Umiejętność redagowania tekstu

  • Zdolności analityczne

  • Doskonała znajomość programu Microsoft office

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Terminowość

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę

  • Wsparcie współpracowników i przełożonych

O nas

Seedilon jest społecznością zrzeszającą firmy z branży technologicznej. Naszą wizją jest dostarczenie klientom profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań automatyzujących i upraszczających procesy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która zajmie się pozyskiwaniem finansowania ze środków Unii Europejskiej.