Oferta pracy

Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy Europejskich

innogy Polska S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Poznaj zadania, jakie na Ciebie czekają!

  • Analiza potrzeb wszystkich spółek grupy innogy w Polsce oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich źródeł finansowania z zakresu Funduszy Europejskich
  • Wyszukiwanie odpowiednich programów wsparcia na potrzeby realizowanych projektów przez grupę innogy w Polsce
  • Monitorowanie i analiza wszelkich dostępnych źródeł finansowania projektów inwestycyjnych (programy unijne i krajowe, środki pochodzące z innych krajów i in.), dokumentacji niezbędnej do aplikacji wniosków, oraz powiązanych aktów prawnych niezbędnych w procedurze pozyskania dotacji
  • Bieżąca analiza planów działań, a także harmonogramów w ramach ogłaszanych i planowanych do ogłoszenia konkursów i naborów w ramach wszystkich dostępnych programów i funduszy pomocowych
  • Bieżąca i strategiczna współpraca z zewnętrznymi doradcami
  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej na potrzeby funduszy unijnych
  • Utworzenie procesu i koordynacja działań związanych z rozliczaniem uzyskanych dofinansowań

Idealnie do nas pasujesz, jeśli…

  • masz wykształcenie wyższe
  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu wniosków o dofinansowanie inwestycji ze środków unijnych, krajowych i in. dedykowanych przedsiębiorstwom
  • znasz zasady i procedury pozyskiwania środków z Unii Europejskiej, zwłaszcza z Regionalnych Programów Operacyjnych oraz Programów Krajowych (projekty inwestycyjne/infrastrukturalne, projekty badawczo-rozwojowe)
  • potrafisz myśleć biznesowo i analitycznie oraz jesteś zorientowany/a na potrzeby wewnętrzne organizacji
  • jesteś osobą dokładną i skrupulatną
  • charakteryzuje Cię samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dobrze znasz język angielski i sprawnie posługujesz się MS Office

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • dwie premie
    w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe
    dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników
    i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego
    i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy