Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów (farmy fotowoltaiczne)

PHOTON ENERGY POLSKA sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Techniczna weryfikacja gruntów pod kątem przydatności pod budowę elektrowni słonecznych

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z właścicielami ziemskimi

  • Reprezentowanie firmy w ustaleniach z władzami gmin i urzędami

  • Przekazywanie własnych obserwacji terenowych współpracownikom

  • Aktywne promowanie marki wśród potencjalnych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem

  • Proaktywność

  • Umiejętność i chęć pracy pod presją

  • Chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy

  • Kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość platformy GEOPORTAL

  • Znajomość branży pośrednictwa nieruchomości

  • Znajomość branży energetycznej

  • Znajomość rynku rolnego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + prowizyjne

  • Dedykowany system szkoleniowy

  • Wsparcie zespołu planistów, project managerów, prawników

  • Możliwość rozwoju i pracy z innymi produktami

  • Indywidualny plan rozwoju kariery

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • tablet

  • budżet marketingowy

  • Refundacja kosztów operacyjnych

  • zgrany zespół i miła atmosfera

Szukasz pracy w dynamicznej, przyszłościowej branży? Dobrze odnajdujesz się w pracy z klientem, a negocjacje handlowe to dla Ciebie chleb powszedni?

Zapraszamy do współpracy w charakterze eksperta do spraw rozwoju. Na tym stanowisku nie będziesz pracował zza biurka. Zdobędziesz wiedzę i wykorzystasz ją w terenie weryfikując grunty, na których niebawem powstaną nowoczesne elektrownie społeczne. Do Twoich obowiązków będzie należało nawiązanie kontaktu z właścicielami, prowadzenie ustaleń i skuteczne doprowadzenie do zawarcia umowy dzierżawy.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy szkolenia branżowe i sprzedażowe. Będziesz korzystał ze wsparcia ekspertów firmy, specjalistów od planowania przestrzennego, projektowania, prawa czy sprzedaży. Wszystko po to abyś mógł w komfortowych warunkach dążyć do realizacji celu biznesowego dla firmy i finansowego dla siebie.

Dlaczego My? Photon Energy jest wiodącą w Polsce firma branży OZE. W naszej działalności kładziemy ogromny nacisk na indywidualne, projektowe podejście do każdej nieruchomości gruntowej. Dzięki temu każdy nasz klient otrzymuje ofertę przygotowaną indywidualnie dla niego, a Ty masz komfort pracy w profesjonalnym otoczeniu. Jesteśmy również elastyczni i otwarci na wszelkie pomysły rozwoju firmy. Dlatego będziesz mógł korzystać z refundacji kosztów akcji marketingowych czy innych aktywności, które wspólnie uznamy za wartościowe.

Przewiń do profilu firmy