Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów (farmy PV)

PROJEKT-SOLARTECHNIK DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie gruntów pod instalacje fotowoltaiczne;

  • weryfikacja lokalizacji w terenie oraz odbywanie spotkań handlowych;

  • aktywny udział w negocjacjach oraz zawieranie umów dzierżawy;

  • raportowanie z postępów prac – przygotowywanie zestawień oraz prezentacji.

Podział czasu pracy
80%

Praca w terenie

20%

Praca stacjonarna

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy terenowej;

  • samodzielność, komunikatywność, energiczność w działaniach;

  • gotowość do pracy „za kółkiem”;

  • podstawowa wiedza w obszarze nieruchomości.

Mile widziane

  • doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje (ze szczególnym uwzględnieniem OZE);

  • doświadczenie w branży rolniczej.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B z wynagrodzeniem podstawowym i wysoką prowizją;

  • prywatną opiekę medyczną Medicover;

  • dofinansowanie do karty Multisport;

  • narzędzia pracy – samochód służbowy, kart paliwowa, laptop, telefon;

  • możliwość rozwoju w atrakcyjnej branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

PROJEKT-SOLARTECHNIK DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Projekt- Solartechnik Development to zespół specjalistów z branży PV. Zajmujemy się rozwojem projektów fotowoltaicznych. Należymy do Grupy Projekt- Solartechnik, która od 10 lat z sukcesem rozwija obszar OZE w Polsce. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są farmy fotowoltaiczne. Jesteśmy zlokalizowani w dwóch biurach w Polsce – w Tomaszowie Mazowieckim oraz Gliwicach, ale wielu z naszych pracowników działa również w terenie. Staramy się tworzyć zespoły, które stanowią prawdziwy dream team! Głęboko wierzymy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Przewiń do profilu firmy