Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów

Pomorskie Grunty

umowa zlecenie
5 00030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

aleja Grunwaldzka 163

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

  • budowa i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami,

  • zapewnienie Klientom najwyższej jakości obsługi zgodnie ze standardami Spółki,

  • doskonalenie wiedzy z zakresu obrotu gruntami,

  • wizyty terenowe i prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji,

  • uczestnictwo w negocjacjach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pośrednictwie nieruchomościami (mile widziane w obrocie nieruchomościami gruntowymi),

  • wysoka motywacja do pracy na samodzielnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy terenowej,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz analityczne myślenie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • własny samochód.

To oferujemy

  • wysokie prowizje,

  • pełne szkolenie w obrocie nieruchomościami gruntowymi,

  • wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach prężnie rozwijającej się firmy,

  • pracę w ambitnym, energicznym Zespole,

  • skuteczny marketing wspierający pozyskiwanie i sprzedaż gruntów,

  • możliwość budowania własnego zespołu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • narzędzia pracy - laptop, telefon

  • bony w ramach konkursu ,,Liga Mistrzów"

  • poranna kawa do small talku o rynku inwestycji

  • "Spokojnie... 15 minut rano TYLKO dla Ciebie"

  • nienormowany czas pracy

  • "Zrealizuj cele. Spędź czas z najbliższymi"

  • ,,Zachowaj BALANCE"

Nasza marka to szeroko pojęta indywidualność w kreowaniu świata inwestycji. Apartrade Grupa Deweloperska to oryginalne pomysły w poszukiwaniu rozwiązań inwestycyjnych polegających na takim lokowaniu posiadanego kapitału, by móc wypracować dla naszych Klientów pożądane zyski. Jednym ze sposobów jest inwestowanie w grunty, czy domy na wynajem.

Jak przeprowadzić takie inwestycje, czy rzeczywiście warto inwestować w domy i grunty? Na takie pytania odpowiadają nasi Eksperci.

Zostań Ekspertem Firmy Pomorskie Grunty.

Zakup ziemi zawsze się opłaca, a aktualnie staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych sposobów dysponowania środkami finansowymi. Ceny ziemi nie ulegają dużym wahaniom, a przy pewnych nakładach własnych można sprawić, że działka zyska na atrakcyjności i będzie można ją sprzedać drożej - jakie rodzaje gruntów są najlepsze pod inwestycje, kiedy inwestycja jest bezpieczna - na te i wiele innych pytań odpowiada nasz Dział Inwestycji.

Zostań Pracownikiem Działu Inwestycji.

Jesteśmy także Deweloperem - realizujemy projekty mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolicznych gmin.

Transparentność, skuteczność, wiarygodność, bycie blisko Klienta - definiują naszą misję, którą ambitnie realizujemy dla naszych Inwestorów.

Jesteśmy w ciągłej drodze ku rozwijaniu swojej działalności i dążeniu do tego, aby każda nasza nowa propozycja inwestycji dla Klienta była bezpieczna. Doskonale wiemy, jak zmienić przeciętne, bezbarwne życie, aby stało się swego rodzaju kunsztem, nową przygodą dla inwestujących w nasze produkty.

Adres: Aleja Grunwaldzka 163, 80-266 Gdańsk.

Przewiń do profilu firmy