Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Azure Energy Sp.z o.o. z siedzibą w: Warszawie (02-430), ul. Tumska 4/2 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów pod budowę instalacji OZE

AZURE ENERGY sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 29 paź 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie gruntów pod farmy fotowoltaiczne,

  • Wizyty terenowe i prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji, (wyjazdy 3-4 dni w tygodniu)

  • Uczestnictwo w negocjacjach (umów dzierżawy lub zakupu gruntów),

  • Wsparcie w kierowników projektu w dalszym rozwoju projektów.

Nasze wymagania

  • Wysoka motywacja do pracy na samodzielnym stanowisku,

  • Doświadczenie w pracy terenowej,

  • Obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania, również w pracy zdalnej,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne,

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel).

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży OZE,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny),

  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

W Azure Energy odnawialne źródła energii są naszą pracą jak i pasją, gdyż wprowadzanie ekologicznych rozwiązań w codziennym życiu daje nam dużo satysfakcji.