Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów pod farmy PV

Energomix Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie wyszukiwanie i weryfikacja lokalizacji pod elektrownie fotowoltaiczne,

  • negocjowanie i zawieranie umów z właścicielami gruntów rolnych,

  • współpraca z organami administracji lokalnej oraz operatorami sieci dystrybucyjnej,

  • przeprowadzanie wizji lokalnych,

  • zarządzanie i kontrola rozwoju projektów,

  • ścisła współpraca z zespołem technicznym i back office.

Nasze wymagania

  • gotowości do pracy w terenie (70-80% czasu),

  • dobrych umiejętności komunikacyjnych w bezpośrednim kontakcie z ludźmi,

  • doświadczenia w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje,

  • ważne prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziana podstawowa znajomość branży Odnawialnych Źródeł Energii, w tym w szczególności PV,

  • wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w kontakcie z klientem na rozwijającym się rynku energetycznym,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w dynamicznym zespole;

  • wymianę wiedzy i najlepszych praktyk między kolegami i ekspertami,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny lub czysty system prowizyjny (szczegóły do indywidualnego ustalenia),

  • średnie miesięczne wynagrodzenie wynosi 9-13 tys. zł brutto (brak sufitu w zarobkach),

  • narzędzia do pracy (służbowy samochód, telefon, komputer),

  • elastyczne formy współpracy (umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie),

  • spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.

Energomix – doradztwo przy zakupach energii elektrycznej i gazu ziemnego (ponad 4 000 klientów biznesowych w całym kraju),

Centrum Pojazdów Elektrycznych – budowa i obsługa stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaż samochodów elektrycznych,

Centrum Fotowoltaiki:

Instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, rolników i biznesu – ponad 1 000 zakończonych realizacji w całej Polsce (własne ekipy),

Produkty komplementarne (pompy ciepła, klimatyzacja, piece, grzejniki elektryczne, magazyny energii),

Development farm fotowoltaicznych.

Centrum Efektywności Energetycznej:

Audyty energetyczne przedsiębiorstw i audyty efektywności energetycznej – ponad 100 zrealizowanych projektów dla prestiżowych klientów,

Outsourcing energetyczny – obsługa energetyczna czołowych międzynarodowych firm sieciowych,

Inwentaryzacja źródeł ciepła – projekty dla klientów z sektora publicznego,

Usługi elektryczne – budowa trafostacji, systemy pomiarowe, kompensacja mocy biernej, modernizacja układów pomiarowych, itp.

Pracując w Energomix masz dostęp do unikalnych produktów na polskim rynku. U nas jesteś profesjonalnym doradcą energetycznym, a nie sprzedawcą. Jeśli chcesz stać się ekspertem w energetyce i pracować w stabilnej firmie, to zapraszamy do Energomix.

Naszą ambicją jest tworzenie profesjonalnej organizacji działającej w branży energetycznej. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz partnerami. Zapewniamy naszym pracownikom i partnerom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym, gdyż dzięki ich pracy nasza firma ma szansę na dalszy rozwój.

Przewiń do profilu firmy