Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów

SZROMEK PV sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Szromek.pl to działająca od 1998r. firma oferująca szeroki zakres usług ogólnobudowlanych. Głównym obszarem działania jest fotowoltaika oraz budownictwo przemysłowe. Rejon działania firmy to przede wszystkim Polska, ale również kraje ościenne. Solidność podczas wszystkich wykonywanych przez naszą firmę powierzonych zadań to wynik wciąż usprawnianych przez nas procedur. Każda realizowana przez nas inwestycja jest indywidualnie zarządzana.

​​​​​​​Opis stanowiska

  • Wsparcie działu rozwoju projektów fotowoltaicznych,
  • Weryfikowanie lokalizacji pod instalacje fotowoltaiczne,
  • Poszukiwanie oraz analizowanie nowych gruntów,
  • Koordynowanie działań niezbędnych do zakupu gruntów,
  • Przygotowywanie zestawień z prowadzonych działań.

Wymagania

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Stabilna forma zatrudnienia,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Realne możliwości rozwoju.

Ogłoszenie archiwalne