Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów

D&D DEVCO sp. z o.o. sp. k.

  • pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

D&D DEVCO deweloper powierzchni komercyjnych w związku z prowadzoną działalnością poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie gruntów pod inwestycje przemysłowe;
  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja (w tym komunikacja), plany miejscowe, uwarunkowania, media;
  • Tworzenie zestawień, analiz, prezentacji dotyczących nieruchomości gruntowych rozważanych do zakupu;
  • Prowadzenie negocjacji dotyczących zakupu nieruchomości;
  • Zabezpieczanie opcji pod zakup;
  • Kontakt z lokalnymi instytucjami, celem uzyskiwania decyzji administracyjnych, gestorami mediów, warunków technicznych i uzgodnień niezbędnych dla realizacji inwestycji;
  • Prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/ nieruchomości;
  • Monitoring przetargów w zakresie ofert sprzedaży nieruchomości gruntowych;

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości najlepiej w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje przemysłowe;
  • Znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/nieruchomości;
  • Umiejętność samodzielnej oceny potencjału inwestycyjnego nieruchomości, w tym analizy zapisów dokumentów planistycznych, decyzji administracyjnych, ksiąg wieczystych, koncepcji architektonicznych oraz posługiwania się serwisami mapowymi;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Internet);
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej;
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy;
  • Wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych oraz umiejętność pracy w terenie

Oferujemy:

  • Umowę w formule B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy związane z osiąganymi wynikami;
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • Pakiet szkoleń z zakresu wykonywanych obowiązków;
  • Pracę w młodym i zgranym zespole;
  • Uczestnictwo w procesie podejmowania decyzji, dotyczących obrotu nieruchomościami;
  • Możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Ogłoszenie archiwalne