Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów

NOVELTY OZE GROUP sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Działamy w branży odnawialnych źródeł energii w ramach zespołu specjalistów, który z sukcesami rozwija projekty deweloperskie źródeł odnawialnych. Specjalizujemy się w projektowaniu elektrowni fotowoltaicznych, które rozwijamy na terenie całego kraju w segmencie małych mocy do 1MW oraz większych do kilkudziesięciu MW.

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie wskazanych nieruchomości gruntowych pod fotowoltaikę instalowaną na gruncie,
  • analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania,
  • nawiązywanie relacji z właścicielami gruntów,
  • prowadzenie negocjacje i zawieranie umów dzierżawy,
  • prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z dzierżawą gruntu,
  • opracowywanie raportów podsumowujących prowadzone działania.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku u jednego z developerów/biurze nieruchomości
    - będzie to Twoim dodatkowym atutem,
  • mile widziane (nie obligatoryjne) wykształcenie wyższe (preferowane na kierunku związanym z budownictwem, OZE lub administracją),
  • dobra znajomość rynku nieruchomości, wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem nieruchomości/dzierżawą gruntu,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność budowania relacji,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • bardzo dobra własna organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • praca w terenie, często w dużej odległości od miejsca zamieszkania (zwracamy koszty noclegu i dojazdu).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • dodatkowe premie - prowizje od pozyskanych dzierżaw,
  • samochód służbowy lub zwrot kosztów paliwa,
  • możliwość rozwijania ścieżki kariery w ramach Grupy Kapitałowej.

Ogłoszenie archiwalne