Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pozyskiwania gruntów w firmie deweloperskiej

PARADOX INVESTMENT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma deweloperska Paradox Investment zrealizowała już 7 projektów deweloperskich w Warszawie. Budujemy wyróżniające się wizualnie inwestycje mieszkaniowe, przywracamy dawny blask istniejących budynków, tworzymy apartamentowce i osiedla. Efektem są nowe mieszkania z eleganckim, ponadczasowym charakterem.

Więcej o nas można się dowiedzieć na paradoxinvestment.com

Specjalista ds. Pozyskiwania gruntów w firmie deweloperskiej

Miejsce pracy: Województwo Mazowieckie
Umowa: B2B
Wynagrodzenie: 5 000 zł netto + premie

Aktualnie rozbudowujemy swój bank ziemi. Szukamy sympatycznej, kontaktowej, otwartej, pracowitej osoby do zespołu w charakterze Specjalisty ds. pozyskiwania gruntów w firmie deweloperskiej

Dana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • samodzielne wyszukiwanie terenów pod inwestycje mieszkaniowe,
  • kontakt z lokalnymi urzędami, elektrownią i gazownią w celu uzyskania warunków zabudowy,
  • analiza nieruchomości gruntowych : planów miejscowych, map na geoportalu

Praca na terenie całego województwa mazowieckiego - okrąg do 2 godzin jazdy od Warszawy.

Niezbędne jest zrozumienie rynku nieruchomości, biegłe operowanie komputerem, stopą zwrotu z inwestycji, znajomość takich pojęć jak PUM, intensywność zabudowy, powierzchnia biologicznie czynna, zacienianie, dostęp do drogi publicznej

Zadania:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie terenów inwestycyjnych, kontakt z właścicielami działek
  • praca w terenie 3-4 dni w tygodniu
  • zawieranie umów dzierżawy i zakupu gruntów
  • analiza możliwości zabudowy
  • nawiązywanie relacji z właścicielami gruntów,
  • docieranie do właścicieli działek poprzez rozmowy przez płot, odwiedzenie wójta, czy urzędnika w gminie, wypytywanie lokalnych mieszkańców, spotkania z pośrednikami na lokalnych rynkach

Miejsce pracy: Warszawa, Województwo Mazowieckie (min. Płock, Rawa mazowiecka, Ostrołęka, Siedlce, Radom, Otwock, Żyrardów)

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pośrednictwie nieruchomości, lub w sprzedaży
  • doświadczenie w handlu bezpośrednim
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • umiejętności sprzedażowe
  • samodzielność
  • częste regularne podróże po miastach i miasteczkach, regularne rozmowy z obcymi ludźmi
  • wykształcenie wyższe
  • język angielski
  • biegła znajomość programów Excel, Word
  • prawo jazdy kat B
  • zaangażowanie, energia, entuzjazm

Oferujemy:

  • stałą podstawę 5000 pln miesięcznie plus atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, w oparciu o zrealizowane transakcje
  • współpracę na zasadach B2B
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • samochód służbowy lub zwrot kosztów paliwa
  • pracę w fajnym kameralnym biurze w Warszawie. Mamy taras i ogród

Ogłoszenie archiwalne