Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskiwania gruntów

SP INVEST DVE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

10 00020 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Działająca od 15 lat na terenie Warszawy firma deweloperska poszukuje Specjalistę ds. nieruchomości i pozyskiwania gruntów dla wzmocnienia swojej Grupy Kapitałowej.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nieruchomości i gruntów z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne
  • weryfikacja stanu prawnego nieruchomości i gruntów wraz z analizą chłonności.
  • udział w przetargach, kontakt z urzędami.
  • koordynacja procesu zakupu oraz przygotowanie dokumentów z nim związanych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość rynku nieruchomości,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność  negocjacji
  • dobra organizacja pracy i dążenie do wyznaczonych celów,

Oferujemy:

  • współpracę  z doświadczonym zespołem
  • pracę na terenie Warszawy
  • atrakcyjne wynagrodzenie /możliwość prowizji/
  • możliwość dalszego rozwoju w naszej grupie Kapitałowej

Ogłoszenie archiwalne