Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskiwania i Sprzedaży Nieruchomości

SonarHome S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie mieszkań w Warszawie do bezpośredniego zakupu przez spółkę

  • Sprzedaż mieszkań na rynku wtórnym

  • Obsługa klientów sprzedających i kupujących nieruchomości

  • Przygotowywanie dokumentacji do transakcji

  • Negocjowanie z klientami warunków transakcji

  • Rejestracja zdarzeń w systemie CRM

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości

  • Doskonałe umiejętności miękkie

  • Znajomość zasad obsługi systemów sprzedażowych (CRM)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Podstawowa, komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Wspaniałe towarzystwo

  • Wyjątkową atmosferę pracy

  • Biuro w sercu Warszawy

  • Możliwość budowania unikalnego projektu nieruchomościowego na polskim rynku

  • Rozwój zawodowy na wysokim poziomie

  • Okazję do uczenia się i rozwoju kompetencji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne bez górnego limitu wypłacane w miesięcznych odstępach czasu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

SonarHome S.A.

SonarHome jest pierwszym w Polsce iBuyerem. iBuying to usługa szybkiej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania bezpośrednio do firmy. iBuyer kupuje mieszkanie w oparciu o cenę rynkową, od razu wypłacając sprzedającemu gotówkę. Upraszcza i skraca to proces sprzedaży mieszkania, który może trwać tylko kilka dni, zamiast kilku miesięcy.

Dołącz do zespołu najszybciej rozwijającej się firmy nieruchomościowej na rynku. Czekamy na Ciebie i Twoje wyjątkowe umiejętności, dzięki którym wspólnie osiągniemy sukces.

Przewiń do profilu firmy