Ta oferta pracy jest nieaktualna od 669 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. pozyskiwania inwestycji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2016-06-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LC Corp S.A.

    LC Corp S.A. to spółka mogąca poszczycić się ugruntowaną pozycją i doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów deweloperskich. Od 29 czerwca 2007 roku jesteśmy spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności i realizujemy nowe projekty w największych miastach w Polsce.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Numer referencyjny: DPI/01/2016

    Zakres zadań:

    • pozyskiwanie gruntów pod inwestycje mieszkaniowe
    • przeprowadzanie analiz nieruchomości: formalno- prawnej, kosztowej, chłonności terenu, technicznej
    • współpraca z architektami, projektantami branżowymi
    • aktywny udział w negocjacjach ze Sprzedającym
    • monitoring rynku mieszkaniowego w Polsce

    Oczekiwania:

    • mile widziane doświadczenie ma podobnym stanowisku
    • wykształcenie budowlane, architektoniczne lub pokrewne
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
    • pakiet socjalny

    Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listem motywacyjnym w ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj (w temacie proszę wpisać nr ref.).

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.

    Informujemy, że wszystkie przesłane aplikacje zostaną usunięte z bazy danych Grupy LC Corp po 6 miesiącach od daty zakończenia publikacji ogłoszenia.

    więcej o nas na www.lcc.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę LC Corp dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.