Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pozyskiwania Klientów Biznesowych oraz Wytwórców

ENERGIA POLSKA

  • Krakowska 12A, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Krakowska 12A

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów Biznesowych w zakresie dostarczania energii elektrycznej,

  • Pozyskiwanie Kontrahentów wytwarzających energię z Odnawialnych Źródeł Energii,

  • Przygotowywanie ofert, umów i aneksów oraz pomaganie Klientom w wyborze właściwego produktu dopasowanego do potrzeb,

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami i Wytwórcami

  • Realizowanie założonych planów w zakresie pozyskiwania Klientów Biznesowych oraz Wytwórców,

  • Przygotowywanie oraz redagowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Mile widziane szkolenia i wiedza w zakresie skutecznych technik sprzedaży, rozmów z Klientami, w szczególności technik negocjacji,

  • Umiejętność kontrolowania i panowania nad emocjami w rozmowach z Klientami,

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Mile widziane

  • Poważne zaangażowanie się w realizację powierzonych zadań,

  • Kompetencje negocjacyjne w rozmowach telefonicznych,

  • Zdolność poprawnego i estetycznego redagowania wiadomości,

  • Umiejętność samodzielnego planowania pracy, inicjatywa w rozwiązywaniu zagadnień,

  • Umiejętność kreatywnego myślenia, pomysłowość,

  • Motywacja do pracy, pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Konkurencyjny system wynagrodzenia: pensja podstawowa oraz atrakcyjne premie,

  • Przyjazny system wdrożenia i szkoleń,

  • Klarowna ścieżka kariery,

  • Zgrany i uśmiechnięty zespół – od współpracownika do szefa,

  • Codzienny kontakt z Klientami Biznesowymi, których oczekiwania pozwalają na nieustanne wzbogacanie wiedzy,

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon służbowy, laptop, materiały marketingowe,

  • Benefity: ubezpieczenie Allianz, pakiet LuxMed, MyBenefit,

  • Praca od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Energia Polska Sp. z o.o. jest firmą, która wspiera swoich Klientów w poszukiwaniu najlepszych dla nich rozwiązań w zakresie zakupu energii elektrycznej. Oferujemy Dobrą Energię w Dobrej cenie, pochodzącą niemal w 100% z odnawialnych źródeł energii. Współtworzymy przyszłość rynku energetycznego, dlatego z troski o środowisko wybieramy rozwiązania ekonomiczne, efektywne, a przede wszystkim ekologiczne. Naszą misją jest rozwój nowoczesnej energetyki, która upraszcza życie, chroni środowisko i obniża koszty. Chcesz rozwinąć swoją karierę w branży energetycznej? My w tym pomożemy!

Przewiń do profilu firmy