Specjalista ds. pozyskiwania klientów - branża gastronomiczna

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. pozyskiwania klientówNumer ref.: RPR/05/2021/GDA

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonusy za realizację założonych celów
  • Voucher w wysokości 150 zł netto na Uber Eats/msc
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych takich jak: karta MultiSport, opieka medyczna LUXMED,
  • Narzędzia służbowe: laptop + telefon.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. wyższe (licencjat)
  • Doświadczenie w sprzedaży - min. 10 miesięcy - mile widziana branża gastronomiczna, FMCG,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, wielozadaniowość,
  • Mile widziana znajomość systemu CRM.

Zadania:

  • Stałe komunikowanie się z potencjalnymi klientami,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów (restauracji) oraz budowanie długofalowych relacji,
  • Realizacja celów sprzedażowych (prognozowanie sprzedaży),
  • Bieżące śledzenie rynku oraz rankingu najlepszych restauracji na podległym obszarze,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Współpraca z zespołem projektowym, odpowiedzialnym za wdrożenie pozyskanych Klientów,
  • Praca na systemie CRM,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Raportowanie wyników pracy.

Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne