Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych, oraz łączenie ich ze sprzedawcą
  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami ( połączenia wychodzące)
  • Prezentowanie, oraz zachęcanie do testowania naszej aplikacji potencjalnym klientom z branży Zdrowie i Uroda
  • Poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji
  • Codzienna współpraca z działem sprzedaży
  • Udział w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta, lub sprzedaży
  • Dobra znajomość komputera i Internetu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Pro-aktywność - naturalna chęć i umiejętność kreowania nowych rozwiązań
  • Samodzielność i zdecydowanie w działaniu
  • Chęć nauki i zainteresowania nowoczesnymi technologiami

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy 3300 brutto/m + systemu prowizyjnego.
  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb, oraz pracę w stałych godzinach 8:00-16:00, 09:00-17:00
  • Możliwość pracy zdalnej, lub hybrydowej w naszym dog-friendly biurze w Bielsku-Białej
  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Hiszpanii, oraz UK!
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • cafeteria platform

Jeśli jesteś ambitny i zdeterminowany, a w pracy stawiasz na naukę i rozwój czekamy na Twoją aplikację! Będziesz zajmować się pozyskiwaniem leadów i inicjowaniem kontaktu z potencjalnymi Klientami. To wszystko w miłej atmosferze w naprawdę zgranym zespole 🙂

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :) Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy

Booksy International Sp. z o.o.

Booksy to polski startup założony w 2015 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Specjalista ds. pozyskiwania klientów, opolskie