Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów

Verseo sp. z o.o. sp.k.O firmie

Verseo sp. z o.o. sp.k.

Węglowa 1/3

Poznań

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

W planach:

  • telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami (B2B),
  • praca na leadach marketingowych i zimnej bazie,
  • nawiązywanie współpracy z firmami z Polski i zagranicy,
  • współdziałanie z innymi zespołami firmy.

A to dobrze posiadać:

  • niekoniecznie bogate, ale jednak doświadczenie w sprzedaży przez telefon i swobodę działania
    w rzeczonym obszarze,
  • umiejętność rozmowy i zaciekawienia rozmówcy,
  • empatię i umiejętność aktywnego słuchania,
  • samodzielność i wysoką etykę pracy,
  • rzadkie połączenie swobody bycia i kultury osobistej.

Nasza oferta:

  • pełne przeszkolenie w zakresie SEO, Google Ads oraz Google Analytics,
  • sprecyzowane zadania i cele,
  • dobre pieniądze,
  • suwerenne stanowisko pracy,
  • oczywiste narzędzia pracy,
  • CV z naszym logo otwiera każde drzwi.

Zarobki: 2 000 - 14 000 zł netto (podstawa + system prowizyjny)

Brak górnego limitu prowizji

Kontrakt B2B

Praca w nowoczesnym biurze w Poznaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy