Oferta pracy

Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Luxon Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzisz kompleksową telefoniczną obsługę połączeń przychodzących i wychodzących ( w tym cold calling) zgodnie z wytycznymi Luxon oraz budujesz pozytywne relacje z naszymi Klientami,

  • Zarządzasz bazą CRM wraz z weryfikacją poprawności danych/kartotek Klientów biznesowych,

  • Tworzysz efektywne kampanie emailowe ( w tym cold emailing), budujesz newslettery, dbasz o odpowiedni poziom zaangażowania bazy,

  • Wyszukujesz i kwalifikujesz potencjalnych Klientów, identyfikujesz osoby decyzyjne, współtworzysz i realizujesz efektywną strategię dotarcja do konkretnych grup Klientów,

  • Rozumiesz ich cele, problemy i wyzwania oraz określasz, w jaki sposób Luxon może pomóc potencjalnym Klientom w realizacji ich celów biznesowych,

  • Na podstawie doświadczeń z Klientami budujesz i optymalizujesz procesy wspierające podejmowanie decyzji końcowej, w tym marketing automotion,

  • Zarządzasz własnym lejkiem sprzedaży i ewidencją aktywności, realizując wyznaczone cele,

  • Identyfikujesz trendy lub nisze rynkowe, aby zaprojektować i prowadzić nowe kampanie generowania leadów we współpracy z zespołem marketingowym,

  • Wspierasz zespół w bieżącej obsłudze leadów,

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klienta (mile widziane z branży technicznej, elektrycznej, budowlanej).

  • Otwarta, zorientowana na ludzi osobowość, która lubi blisko współpracować z innymi i pomagać klientom w zaspokajaniu ich potrzeb

  • Łatwo się nie zrażasz, a samodzielność i dynamizm w działaniu to jedne z wielu Twoich zalet.

  • Dbasz o podnoszenie swoich kompetencji i poszerzanie wiedzy.

  • Organizację czasu pracy masz w małym palcu a dyscyplina to nie jest słowo Ci nieznane.

  • Nie lubisz nudy a kreatywność i nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań lub usprawniających pracę to Twoje drugie ja.

  • Posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie – min. B2

To oferujemy

  • Pakiet niezbędnych szkoleń na start, wdrożymy Cię i nauczymy wszystkiego.

  • Umowę o pracę, elastyczne godziny pracy,

  • Ale przede wszystkim możesz pracować w świetnej atmosferze, w młodym zespole i w firmie,

  • która nie jest i nie chce być korporacją!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Twoim głównym zadaniem na tym stanowisku będzie wyszukiwanie, kontakt i pozyskiwanie do współpracy potencjalnych Klientów. Idealny kandydat to osoba o wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych i organizacyjnych, dla której praca z Klientem to czysta przyjemność!

W firmie Luxon wierzymy, że kryzys klimatyczny jest prawdziwym wyzwaniem XXI wieku, dlatego wizję naszej spółki opieramy na walce o zrównoważony rozwój, który pozwoli nam oddychać świeżym powietrzem każdego dnia. W najbliższych latach planujemy bardzo szybki rozwój zagraniczny (nie tylko organiczny, ale także poprzez akwizycje), rozbudowę portfolio oraz wejście w nowe obszary, które pozwolą naszym Klientom oszczędzać jeszcze więcej energii i ograniczać emisję gazów cieplarnianych. Potrzebujemy wsparcia zespołu, żeby nasza misja i wizja przekuła się w realizację, zapewniając naszym Klientom oszczędności, a społeczeństwu lepszą przyszłość.

Przewiń do profilu firmy