Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów

COBOT PLANET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja oferty firmy poprzez spotkanie on-line

  • Aktywnie poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych

  • Realizacja celów ilościowych oraz KPI a także projektów specjalnych

  • Analizowanie rynku pod kątem potencjału sprzedaży i potrzeb klientów

  • Ciągłe poszukiwanie nowych kanałów pozyskiwania nowych klientów i partnerów biznesowych

  • Utrzymywanie doskonałych relacji z partnerami biznesowymi

  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi firmy

  • Prowadzenie kalendarza dla sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w call center

  • Doświadczenie w pracy B2B

  • Doświadczenie w pracy w branży maszyn przemysłowych, robotyki, automatyki lub IT

  • Doświadczenie w pracy w strukturach rozproszonych, doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi pracę rozproszoną

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z partnerami biznesowymi

  • Kreatywność i poszukiwanie nowych rozwiązań

  • Umiejętność pracy z zespołem

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Determinacja w realizacji założonych celów

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Entuzjazm i otwartość na klienta/partnera biznesowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy: Telefon, Komputer

  • Elastyczną formę pracy – work from anywhere

  • Spójność działań biznesowych z wartościami firmy

  • Udział w strategicznym projekcie rozwoju firmy

  • Dynamiczne środowisko pracy, w którym pracujemy w oparciu o plany i długoterminowe myślenie

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym w ważnych dla Ciebie obszarach

W Cobot Planet widzimy, jak szybko zmienia się świat. Informatyzacja, komputeryzacja i automatyzacja dotyka każdego obszaru naszego życia. Jesteśmy przekonani, że jest to nieuchronny trend.

Misją Cobot Planet jest projektowanie i oferowanie akcesoriów do cobotów, dzięki którym uczestnicy rynku (użytkownicy, integratorzy) mogą w sposób efektywny, wygodny i bezpieczny automatyzować procesy biznesowe zarówno swoje, jak i swoich klientów. Nieustannie pracujemy nad kompleksowymi rozwiązaniami dla konkretnych, najczęściej spotykanych przypadków zastosowań cobotów (np. CNC tending). Dzięki temu możemy oferować sprawdzone rozwiązania techniczne oraz wsparcie w ich wdrożeniu. Wszystko po to, by w pełni korzystać z potencjału, jaki dają coboty!

Chcemy, aby dla kluczowych osób w zespole realizacja projektu rozwoju naszej firmy była szansą na:

- rozwój kompetencji zawodowych,

- osiągnięcie sukcesów będących podstawą do dalszych etapów kariery zawodowej, jak również

- uzyskanie adekwatnego do wyników i zaangażowania atrakcyjnego wynagrodzenia.

Przewiń do profilu firmy