Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Pozyskiwania Kontrahentów Zagranicznych

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2018-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Specjalista ds. Pozyskiwania Kontrahentów Zagranicznych (branża IT)
    / Foreign Markets Sales Specialist (IT)
    Miejsce pracy: Legnica
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Zadania:

    • aktywne pozyskiwanie kontrahentów zagranicznych  (USA, Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie i inne kraje arabskie, kraje skandynawskie, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Belgia, Holandia) / initiate and provide cooperation with business partners from U.S.A., China, ZEA and other arabic countries, Norway, Sweden, Finland, Great Britain, Germany etc.)

    Wymagamy:

    • znajomość  języka angielskiego w stopniu zaawansowanym min. C1 / advanced written and spoken English  (C1)
    • mile widziana komunikatywna znajomość drugiego języka obcego  / we prefer good knowledge of other foreign languages
    • mile widziana biznesowa sieć kontaktów zagranicznych / we prefer person with business experience
    • samodzielność w działaniu / strong self-reliance in action
    • umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie / strong ability to search information through the web
    • praca wyłącznie w oparciu o system prowizyjny / only ,,success fee”

    Co oferujemy:

    • 5% prowizji z kontraktu  przez cały okres trwania umowy z kontrahentem / 5% commission  for the entire contract duration with a foreign business partners,
    • dodatkowe premie po wykonaniu planów sprzedażowych / additionally bonus
    • możliwość pracy w systemie ,,home office” / „home office” if you want

    Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do składania aplikacji (cv i list motywacyjny)
    za pośrednictwem portalu „Aplikuj”

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej