Specjalista ds. pozyskiwania kontraktów w zakresie produkcji konstrukcji stalowych

Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan BarzakO firmie

Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan Barzak

Kapelanka 26

Kraków

Firma budowlana poszukuje
Specjalista ds. pozyskiwania kontraktów
w zakresie produkcji konstrukcji stalowych

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów w obszarze produkcji konstrukcji stalowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Analiza dokumentacji przetargowych,
  • Sporządzanie wycen i ofert przetargowych,
  • Podejmowanie działań związanych z promocją i sprzedażą produktów.

Wymagania:

  • Znajomość branży konstrukcji stalowych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Budowlane Barzak z siedzibą w Krakowie, ul. Kapelanka 26, 30 – 347 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy