Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. pozyskiwania lokalizacji pod stacje ładowania samochodów elektrycznych

GreenWay Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

GreenWay Polska Sp. z o.o. to firma z branży nowych technologii, lider rynku infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce. Już dzisiaj zarządza siecią ponad 200 stacji ładowania – jedyną siecią, która pozwala na swobodne podróżowanie autem elektrycznym po całej Polsce, a do 2022 roku planuje budowę ponad 670 kolejnych stacji.

W związku z intensywnym rozwojem naszej działalności, szukamy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • rozwój i utrzymanie sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych GreenWay, w szczególności:
    • pozyskiwanie nowych lokalizacji pod budowę stacji ładowania,
    • renegocjacje obowiązujących umów oraz utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami,
    • przygotowywanie umów najmu oraz niezbędnej dokumentacji pod stacje ładowania,
    • utrzymywanie baz umów,
    • kontrolowanie stanów umów,
    • kontakt z Partnerami w zakresie najmu gruntu pod nasze stacje,
    • utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami,
    • przygotowywanie ofert.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe (minimum 1 rok) w zakresie obsługi klientów i współpracy z Partnerami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność,
  • kreatywność,
  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie.

Oferujemy:

  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej,
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju,
  • możliwość pracy w zespole wysoko wykwalifikowanych współpracowników,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • adekwatne wynagrodzenie,
  • premie kwartalne,
  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu,
  • spotkania integracyjne,
  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczenia medycznego,
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer).

Ogłoszenie archiwalne