Oferta pracy

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Columbus Energy S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie terenów inwestycyjnych pod elektrownie fotowoltaiczne,

  • Podpisywanie umów dzierżawy w imieniu Inwestora,

  • Nawiązywanie i utrzymanie relacji ze stronami zaangażowanymi w realizację projektów,

  • Wsparcie w działaniach związanych z rozwojem projektów fotowoltaicznych,

  • Praca w terenie i monitorowanie rynku,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, specjalista ds. pozyskiwania gruntów lub pokrewne sprzedażowe,

  • Masz dobrą orientację w terenie oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany, cechuje Cię wysoka samodyscyplina,

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

  • Biegle władasz pakietem Office (Word, Excel),

  • Posiadasz doświadczenie w sektorze energii odnawialnej oraz branży fotowoltaicznej – będzie to definitywnie olbrzymi plus.

To oferujemy

  • Będziesz pracować z jednym z najczęściej wybieranym dostawcą rozwiązań OZE w Polsce,

  • Oferujemy elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub własna działalność,

  • Pozyskuj samodzielnie Klientów i zgarniaj jeszcze wyższe stawki prowizyjne,

  • Zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie na start,

  • Otrzymasz narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT- notebook, telefon, materiały marketingowe),

  • Gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów,

  • Będziesz pracować w młodym i energicznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • niezbędne narzędzia pracy

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy