Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości

IDES Consultants Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

IDES od 26 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Budownictwo i wykonawstwo poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości.

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych lokalizacji dla kolejnych oddziałów firmy, ocena oraz dostosowywanie ich do wymogów prawnych;

  • analiza lokalnych rynków nieruchomości pod kątem opłacalności inwestycji na danym obszarze;

  • negocjowanie warunków współpracy z właścicielami, podwykonawcami, dostawcami mediów;

  • współpraca z innymi działami firmy, raportowanie efektywności działań do Zarządu;

  • monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (teren całej Polski);

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem nieruchomościami;

  • znajomość prawa budowlanego, procedur administracyjnych oraz realizacji inwestycji.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop);

  • pakiet socjalny (karta Multisport, paczki na święta, szkolenia, itp.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • paczki świąteczne