Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Dantex Sp. z o.o. sp.k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku nieruchomości,

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów w obszarze miasta st. Warszawy,

  • kompletowanie, weryfikowanie dokumentów niezbędnych do transakcji nabycia nieruchomości,

  • współpraca z zewnętrznymi pośrednikami w handlu nieruchomościami,

  • koordynowanie zleceń, spotkań z podmiotami współpracującymi ze spółką,

  • aktywna współpraca z innymi pracownikami w obrębie firmy, przede wszystkim działem prawnym,

  • przygotowywanie raportów, sporządzanie analiz dla potrzeb zarządu.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w branży nieruchomości mieszkaniowych wielorodzinnych,

  • wykształcenie wyższe,

  • wiedza dotycząca rynku nieruchomości, wyceny nieruchomości,

  • doświadczenie w pozyskiwaniu nieruchomości gruntowych będzie dodatkowym atutem,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/kontrakt B2B/umowy zlecenie,

  • wsparcie rozwoju zawodowego i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiety socjalne (opieka medyczna, karta MultiSport),

  • przyjazna atmosfera pracy.

Dantex to profesjonalna firma deweloperska, z bogatym doświadczeniem w branży, działająca w obszarze budownictwa mieszkaniowego, biurowego i handlowo-usługowego.

Spółka Dantex realizuje pełny program inwestycyjny od pozyskania gruntu, projektowania, realizacji inwestycji, komercjalizacji obiektów biurowych oraz sprzedaży mieszkań i lokali usługowych, a następnie zarządza wybudowanymi budynkami i obiektami.

Przewiń do profilu firmy