Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów - eksport

KONSMETALO firmie

  • Konwiktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KONSMETAL

Konwiktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i kształtowanie kierunku rozwoju sprzedaży eksportowej,

  • analizę konkurencji i przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji,

  • realizacja założonych planów sprzedaży na rynkach eksportowych,

  • przygotowanie ofert i negocjowanie warunków handlowych z klientami,

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałej współpracy z klientami,

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • budowanie i aktualizowanie bazy kontaktów handlowych,

  • reprezentowanie firmy na targach zagranicznych,

  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą dla bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną z kontrahentami – warunek konieczny (mile widziany również język niemiecki),

  • minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku handlowym ze wskazaniem na rynki zagraniczne poparte sukcesami,

  • wysokie umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word).

To oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia – umowa B2B

  • opieka medyczna;

  • możliwość natychmiastowego podjęcia pracy;

KONSMETAL

Konsmetal od prawie 30 lat jest europejskim liderem w produkcji mechanicznych i mechatronicznych zabezpieczeń mienia oraz systemów kontroli i zarządzania gotówką. Nasze produkty to nowoczesne elektroniczne urządzenia depozytowe, kasy pancerne, sejfy, skarbce, sterowane komputerowo systemy pozwalające na kontrolę, wydawanie, deponowanie oraz recycling gotówki.

Przewiń do profilu firmy