Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. pozyskiwania partnerów

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-19

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Prowadzimy działania badawcze w zakresie kształcenia zawodowego, w szczególności zapotrzebowania na określone kwalifikacje w perspektywie europejskiej. Jesteśmy operatorem międzynarodowego systemu kształcenia i potwierdzania kwalifikacji VCC (Vocational Competence Certificate). Posiadamy 100 partnerów w Polsce oraz za granicą.
(SPP10/17/B) - woj. mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie
(SPP10/17/C) – woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie
(SPP10/17/D) – woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie

Zakres obowiązków:.

  • Pozyskiwanie nowych partnerów,
  • Kompleksowa obsługa partnerów biznesowych, w tym generowanie nowych projektów i możliwości współpracy,
  • Współpraca z partnerami w przygotowywaniu wniosków konkursowych, ofert i wycen projektowych ,
  • Utrzymywanie relacji z partnerami,
  • Przygotowywanie ofert i wycen dla klientów,
  • Wsparcie klientów w doborze odpowiednich produktów,
  • Działania promocyjno-informacyjne w zakresie prawidłowego opisywania i wykorzystywania elementów systemu VCC (kontent, certyfikacja),
  • Prowadzenie innych działań marketingowych w podległym regionie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra komunikatywność,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientem,
  • Samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizację celów,
  • Umiejętność biegłej obsługi pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Wiedza z zakresu funduszy europejskich,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

  • Możliwość związania się z podmiotem o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Samodzielne stanowisko pracy i możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z komponentem motywacyjnym uzależnionym od osiąganych wyników,
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (laptop, telefon, etc.),
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w młodym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dodanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się